Αφήγηση παραμυθιών από ηθοποιούς των ΔΗ.ΠΕ.ΘΕ. και με συμμετοχή φοιτητών του Τμήματος Μουσικών Σπουδών, με ειδίκευση στη Μουσικοπαιδαγωγική, σε Νηπιαγωγεία, Ειδικά Σχολεία και Ιδρύματα Φιλοξενίας Ηλικιωμένων.
![](https://dipethek.gr/wp-content/uploads/2020/12/kentro-eidikis-agogis-melissa-dipethek-1024x768.jpeg)
Αφήγηση παραμυθιών από ηθοποιούς των ΔΗ.ΠΕ.ΘΕ. και με συμμετοχή φοιτητών του Τμήματος Μουσικών Σπουδών, με ειδίκευση στη Μουσικοπαιδαγωγική, σε Νηπιαγωγεία, Ειδικά Σχολεία και Ιδρύματα Φιλοξενίας Ηλικιωμένων.